Assasin's Creed - New History

Historia opisana na naszym forum dzieje się w okresie czasowy od początku Assasin's Creed 2 do końca Brotherhood, jednak z dużymi zmianami w fabule. Ezio Auditore odbudował we wsi Monterigonni zakon assasynów, jednak templariusze także nie próżnowali. Za pomocą tajemniczego przedmiotu nazywanego "Różdżką Vaddiniego" zaczęli powoli przejmować kontrolę nad Assasynami. Dodtkowo został wybrany nowy przywódca templariuszy- dawny przyjaciel Ezio- Rodrigo Vancelleci. Dołącz do nas i zobacz, jak potoczą się twe losy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-06 20:16:44

Ezio Auditore

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-05
Posty: 12
Punktów :   

System Fabuły

Na ASNH panuje dobrze znany większości graczom system fabuły. Polega on na tym, że gracz po rejestracji i akceptacji karty postaci zgłasza się w specjalnym dziale po Game Mastera (Gm, pl.Mistrza Gry) który będzie prowadził jego fabułę w tzw. domku, który uprzednio założy i prowadzi w nim grę graczowi na zasadzie:

Gm: Obudziłeś się rano w swej komnacie. O dziwo wszyscy jeszcze spali. Masz wybór: Możesz położyć się i spać dalej, czy ubrać się i wybrać na pole treningowe.

Gracz: Postanowiłem ubrać się i wybrać na pole treningowe, co też uczyniłem. Na miejscu zastałem instruktora walki mieczem i postanowiłem z nim potrenować.

Gm: Opisz dokładnie swój trening

itd. itd. w fabule będzie także się zdobywać statystyki oraz ekwipunek.

Tutaj zgłaszacie się po Gm.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwerrp.pun.pl www.heliopolisforumbezobludy.pun.pl www.otoja.pun.pl www.pro-priv-forum.pun.pl www.vwloclawek.pun.pl